14 жовтня в Україні відзначають День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва. Офіційно цей день є державним вихідним. 14 жовтня стало державним святом з 2015 року. Найголовніше, що треба знати про свята, які відзначають у цей день і які дуже тісно пов'язані між собою, – далі по тексту."Ми нащадки козаків" - під таким девізом відбулося свято козацтва в ЗДО з участю старших дошкільнят. Вихователь Лабуть К.В. розпочала зустріч біля багаття, запросивши дітей у подорож до козацької Січі. Це свято не залишило нікого байдужим, діти проявили себе у різних змаганнях, де показали свою витривалість, бойовий дух, товариськість, згуртованість, вміння відчувати плече друга. Чудові таночки, віночок українських пісень прикрасили і заворожили гостей свята. Діти проявили свої акторські здібності і таланти, які кожного дня відкриває та розвиває у вихованців музичний керівник Радченко О.А..Які б зміни не відбулися у нашій країні, ми завжди будемо виховувати дух патріотизму, мужність, любов до Батьківщини, повагу до українських традицій.

/Files/images/novini/2019/2.jpg /Files/images/novini/2019/4.jpg /Files/images/novini/2019/1.jpg /Files/images/novini/2019/3.jpg /Files/images/novini/2019/6.jpg /Files/images/novini/2019/5.jpg