/Files/images/kartinki/3.png Забезпечення дієтичним харчуванням дітей, які його потребують:

Організація дієтичного харчування дітей у закладі дошкільної освіти передбачена Інструкцією з організації харчування дітей у закладах дошкільної освіти України, МОЗ України від 17.04.2006р. № 298/227.

Дієтичне харчування призначає лікар-педіатр дітям:

- які часто і тривало хворіють;

- які мають хронічні захворювання;

- у яких були захворювання або порушення функції шлунково-кишкового тракту:

- гастрити;

- дискінезії жовчовивідних шляхів;

- холецистити;

- пенкреатити;

- ентероколіти тощо;

- із захворюваннями нирок чи ендокринної системи.

Дієтичне харчування для дітей у закладі дошкільної освіти організовують відповідно до наданої батьками дитини довідки з призначенням дієтичного харчування від лікаря-педіатра. На підставі наданої батьками довідки сестра медична старша складає список дітей,які потребують дієтичного харчування. Також сестра медична старша контролює систематичність приготування дієтичних страв на харчоблоці.

Список оновлюється за потребою упродовж навчального року.

Організація питного режиму забезпечується кип'яченою водою, яка використовується для пиття дітей в групах.

/Files/images/harchuvannya/86367ae426addfc9aca0fdc2f413e9f1.jpg