/Files/images/kartinki/9dcfc5c38256.gif

Пріоритетні завдання закладу дошкільної освіти на

2023/2024 навчальний рік

Відповідно до досягнень, виявлених недоліків, запитів батьків та державних вимог, педагогічний колектив закладу дошкільної освіти ставить перед собою на 2023/2024 навчальний рік такі завдання:

1. Створити максимально безпечні умови для вихованців на період правового режиму воєнного стану в Україні. Продовжувати роз’яснювальну роботу серед педагогів, батьків та здобувачів освіти про безпечну поведінку в умовах війни.

2. Продовжити поглиблену роботу з педагогами щодо оволодіння засобами новітніх комп`ютерних технологій, алгоритмом та інструментами їх використання в освітньому процесі ЗДО .

3. Розширювати знання дошкільників щодо особливостей життя й побуту українців, їхніх звичаїв і традицій за допомогою творів народної творчості, формувати якісний рівень національно - патріотичного виховання засобами інтегрованої освітньої діяльності.

Завдання роботи закладу дошкільної освіти на літній оздоровчий період

1. Організувати змістовне різноманітне буття з метою оздоровлення дітей, забезпечення їх активного повноцінного відпочинку через використання нетрадиційних форм організованої роботи з дітьми, різних форм загартування.

2. Закріпити, уточнити, розширити набуті упродовж навчального року знань, уявлень про навколишній світ і самих себе в процесі організованої та самостійної діяльності дітей. Збагатити досвід застосування практичних умінь, навичок через організацію різних видів діяльності: рухової, ігрової, пізнавальної, комунікативно-мовленнєвої, художньої, предметно-практичної, трудової, театралізованої, дослідницько-пошукової тощо.

3. Реалізувати систему заходів, направлену на здійснення патріотичного виховання, як моральної риси особистості через ознайомлення з природою рідного краю, усвідомлення своєї причетності до життя країни, її державності, народу, його культури і традицій.