Міжнародний день театру.

«За що ми любимо театр,

Скажіть будь-ласка?!

За те що в ньому оживає диво –казка…

Пливе Телесик і летить Жар-птиця,

І напуває всіх водицею криниця…»

Театр – це казковий світ, в якому створюється ілюзія життя. Адже, виходячи на сцену, діти-актори стають героями казок, людей з реальними почуттями, емоціями.

Усі діти талановиті — вони вільні, безтурботні, відкриті для усього нового та найголовніше із надлишком життєвої енергії, яку потрібно скеровувати у правильне русло. Театральне мистецтво для дітей — це невід’ємна частина загального розвитку та вдосконалення творчої особистості.

Театр - це демократичний вид мистецтва, він дозволяє вирішити безліч актуальних проблем пов’язані з:

художньою освітою та вихованням дітей;

формуванням естетичного смаку;

моральним вихованням;

розвитком комунікативних якостей особистості;

вихованням волі, розвитком пам’яті, уяви, ініціативності, фантазії, мови (діалогу і монологу);

створенням позитивного емоційного настрою, зняттям напруження, вирішенням конфліктних ситуацій через гру.

А головне, театр розкриває духовний і творчий потенціал дитини і надає реальну можливість адаптуватися в соціальній сфері.

Вихованці ЗДО N463 ще тільки вчаться бути артистами, але їх потенціал безмежний. Малята таким позитивним чином приєднуються до привітань З Міжнародним днем театру!

І нагадують вам, що наше життя — це театр, а ми в ньому актори! Давайте разом змінювати його та робити яскравішим!

/Files/images/2022-2023/002.jpg