/Files/images/kartinki/image (1).png

З метою реалізації конституційних гарантій здоров'я і безпеки для кожної дитини у закладі дошкільної освіти проводиться медичне обслуговування. Медичне обслуговування є багатоскладовим системним процесом, який потребує чіткого дотримання санітарних норм і правил, а також інших вимог законодавства.

Відповідно до абзацу другого статті 6 Закону України "Про охорону дитинства" від 26 квітня 2001 р. № 2402-ІІІ держава гарантує дитині право на охорону здоров'я, сприяє створенню безпечних умов для життя і здорового розвитку дитини, раціонального харчування, формування навичок здорового способу життя, а також статтею 7 Закону України "Про дошкільну освіту" від 11 липня 2001 р. № 2628-ІІІ найменшим завданням дошкільної освіти визначено збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров'я дитини. Для цього у закладі дошкільної освіти організоване медичне обслуговування.

В закладі дошкільної освіти №463 здоров'ям дітей опікуються:
Сестра медична
Сестра медична старша
Зінов'єва Людмила Михайлівна
/Files/images/fahvts/25.jpg
Графік роботи:
Щоденно з 07.00 до 18.30
Графік роботи:
Щоденно з 08.00 до 15.42
У своїй роботі керується:
Законодавством України.
Теоретичними основами гігієни та організації охорони здоров'я.
Організацією соціальної і медичної реабілітації хворих.
Теоретичними та організаційними основами санітарно-епідеміологічної служби.
Організацією санітарної освіти, гігієнічного виховання дітей, працівників і пропаганди здорового способу життя.
Правилами і нормами охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Старша медична сестра:
Забезпечує раціональну організацію праці педагогів та обслуговуючого персоналу.
Контролює: роботу педагогів та обслуговуючого персоналу.
Надає першу медичну допомогу хворим.Контролює організацію харчування в ЗДО.
Проводить медико – педагогічний контроль в ЗДО.

/Files/images/medichn_robtniki/ico_docx.gif "Захворювання,які можна попередити шляхом вакцинації"

/Files/images/medichn_robtniki/ico_docx.gif "Про це Вам варто знати"

/Files/images/medichn_robtniki/ico_docx.gif "Як зберегти зір дитині"

/Files/images/medichn_robtniki/ico_docx.gif "Вимоги до температури повітря в ЗДО"